Śląsk – wynajem samochodu

W czasach gdy coraz częściej wynajmujemy niż kupujemy, w czasach, gdy coraz częściej musimy zmieniać miejsce zamieszkania z powodów nie tylko zawodowych, coraz większą popularnością, również na Śląsku cieszy się wynajem długoterminowy samochodów. Kupując nowe auto narażamy się nie tylko na koszty związane z zakupem, ale również ubezpieczeniem, przeglądami serwisowymi itp. itd. Dużo praktyczniejszym rozwiązaniem jest wynajem samochodu na określony czas. Dlaczego?

Wynajem długoterminowy samochodu – korzyści

Wystarczy wspomnieć, że w jednej racie wynajmu (miesięcznej) mamy nowe auto, w pełni ubezpieczone, z przeglądami, serwisem, wymianą opon itp. itd. W ramach umowy musimy jedynie zatankować auto, co zresztą również można sobie odliczyć od podatku.

Nowe auto - wynajem długoterminowy
Decydując się na wynajem samochodu w jednej, niskiej racie otrzymujemy nie tylko nowe auto do dyspozycji, ale również ubezpieczenie, serwis, przeglądy, wymianę opon i wiele innych korzyści!

Po wyznaczonym okresie zwracamy samochód i bierzemy nowy, pachnący fabryką i użytkujemy przez wyznaczony czas. To idealna forma zakupu samochodu, bez utraty wartości, dodatkowych opłat. Czy to się opłaca?

Czy wynajem długoterminowy samochodu się opłaca?

Oczywiście pewne koszty związane z wynajmem trzeba ponieść, ale z drugiej strony samochód jest na gwarancji, a nawet jeśli już nie jest to większość firm zajmujących się wynajmem długoterminowym gwarantuje po okresie gwarancji, serwis w cenie. Wynajem długoterminowy samochodu to również doskonała alternatywa dla leasingu samochodu – gdzie oprócz zakupu paliwa musimy również ponieść koszt ubezpieczenia, okresowych przeglądów itp. itd. Biorąc pod uwagę przykład, gdzie w cenie 1200 netto otrzymujemy Nissana Quashquai niemal w topowej wersji, to całkiem sensowna alternatywa dla wyłożenia w całości własnych środków na zakup.

AUTOSILESIA – kredyt, wynajem, leasing samochodów
Wodzisławska 173,
44-218 Rybnik
www.autosilesia.pl
+48 519 181 373

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *