REKLAMA – kokardy na samochód

by

Kto z nas nie marzył o tym by przyjąć prezent w postaci kokardy na samochód? Obojętnie czy jest to nowe auto, czy używane – każde jest dla nas wyjątkowa niespodzianką. Samochód od żony, od męża, a może samochód wygrany w jednej z loterii organizowanych na stacji benzynowej, czy na przykład w markecie – niespodzianka w postaci nowego samochodu ucieszy chyba wszystkich.

Kokardy do dekoracji samochodu w prezencie

A jeśli już mowa o prezentach to ważny jest także sposób zapakowania. Gdy idziemy na przyjęcie z prezentem to albo pakujemy go do specjalnej dekoracyjnej torby prezentowej, albo po prostu wykorzystujemy do tego celu papier, czy wstążki. Ważne jest to żeby prezent odpowiednio zapakować. Identycznie jest w przypadku samochodu, z tym, że tutaj pojawia się problem skąd wziąć taką wielką wstęgę do dekoracji naszego mega prezentu w postaci samochodu. Okazuje się, że i w tej materii są firmy, które rozwiązują ten problem.

Kokarda do dekoracji prezentu w postaci auta
Wybieramy kolor kokardy do naszego lakieru i robimy mega niespodziankę !

Tak niewiele wystarczy, by zaskoczyć żonę, czy męża, by zrobić niespodziankę na baaardzo wysokim poziomie i z wielka klasą. Kokardy idealnie sprawdzą się również jako dekoracja samochodów biorących udział we wszelkiego rodzaju loteriach organizowanych przez salony samochodowe, komisy, markety, centra handlowe itp. itd! Wasz prezent może wyglądać jak ogromne pudełko czekoladek – owinięte czerwoną wstęgą z kotylionem w centralnej części.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *