Informacje drogowe (31.07.2019)

6:10

Kilka chwil po godzinie 6:00 i większość z nas dopiero się budzi lub przy porannym śniadaniu, na drogach za to spokój względny i ruch niewielki. Uważajmy jedynie na utrudnienia w stałych miejscach gdzie obowiązują na przykład zwężenia i objazdy. Ostrożnie także, ze względu na liczne mgły i zamglenia – w wielu miejscach mogą znacznie ograniczać widoczność w trasie.

8:10

Jak ten czas szybko umyka! Już po 8:00 a Wam mam nadzieję równie szybko umykają kilometry do przejechania. Na pocieszenie powiem, że wczoraj o tej porze było znacznie ciaśniej i poruszaliście się z większą ilością problemów. Być może to wpływ sennej pogody i leniwie poruszamy się po drogach. Nie mamy doniesień o wypadkach i kolizjach, mamy za to informacje od Was o kontrolach i suszarkach – w Katowicach na Kłodnickiej się Panowie w granatowych strojach rozkładają ze sprzętem suszącym 😉 I jeszcze od Tomka wiadomość, tym razem dotycząca mobilnej suszarki, szybkiej niczym pociski stinger – to na wysokości Zabrza na A4, ale tego nie wiecie od nas.

Piętrzy się ruch ze względu na remonty na DK 81 na wysokości Panewnik jadąc od strony Mikołowa. Szykujcie się równiez na problemy na odcinku Żory-Pszczyna, w ciągu ulicy Nowopszczyńskiej będą remontować wiadukt i osobówki do 3,5 tony jadą wahadełkiem a ciężki sprzęt znacznym objazdem przez Mikołów. Pamiętacie z uśmiechem i do celu, jeśli stoimy w korku, to i tak niewiele jesteśmy w stanie zrobić a na to po prostu szkoda nerwów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *