Informacje drogowe (27.05.2019)

Wczesny poranek na Śląskich drogach i … budzi nas od samego rana słońce, przydadzą się dziś bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne za kółkiem. Chwilami skorzystamy również z klimatyzacji. Na termometrach w cieniu nawet 25 stopni celsjusza. Dziś kolejne ograniczenia w ruchu na przebudowywanym węźle DK81, DK86. Ul. Pszczyńska zostanie zwężona do jednego pasa w obu kierunkach. Zamknięty ma zostać węzeł Murckowska w kierunku Wrocław – Tychy, ruch ma zostać skierowany na S1.

6:10

Olbrzymia fala kierowców zmierzających o poranku do pracy jeszcze przed nami. Na drogach jest spokojnie i bez większych problemów przemieszczacie się pomiędzy poszczególnymi miastami.

8:10

Zgodnie z przewidywaniami są problemy w okolicach DK81 i DK86 – przebudowa. Korek obecnie sięga lasu Murckowskiego i problemy się pogłębiają. Dodatkowo mamy też kolizję na wysokości Śląskiej Giełdy Kwiatowej w Tychach na DK44. Ruch w obu kierunkach jest utrudniony.

One Response to "Informacje drogowe (27.05.2019)"
  1. Pszczyńska stoi już od Lasu Murckowskiego, kto nie musi lepiej niech tam się nie pcha, jest masakra mała i na pewno juz nie zdążę do pracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *