25.07.2019

Kończy nam się powoli lipiec i pogoda zaczyna w końcu przypominać tą lipcową. Coraz więcej słońca, coraz cieplej, może nie aż tak, jak we Francji, gdzie notuje się ponad 40 stopni celsjusza, ale na poziomie 28-29 stopni to już pachnie latem i wakacjami. Biorąc pod uwagę, że cały dotychczasowy lipiec był mocno kapryśny to jest całkiem nieźle. Czwartek 25 dzień lipca to 206 dzień roku i do końca mamy 159. W sumie pracujących dni pozostało nam 109.

IMIENINY:

Jakum, Krzysztof, Antoni, Dariusz, Franciszek, Olimpia, Walentyna

DZIŚ OBCHODZIMY:

Dzień bezpiecznego kierowcy

POGODA:

W ciągu dnia dużo słońca i bardzo ciepło bo nawet 29 stopni mogą pokazać termometry na Śląsku. Odrobinę chłodniej będzie na południu województwa. Na ogół bez opadów i z umiarkowanymi porywami wiatru.

CZYM ŻYJE POLSKA:

  • Niewielka ilość poszkodowanych Polaków w wypadku w Turcji – specjaliści tłumaczą, że możemy to zawdzięczać zapiętym pasom. Autobus stoczył się ze skarpy.
  • Specjaliści wieszczę problemy demograficzne w Polsce na przestrzeni kilkudziesięciu najbliższych lat. Politycy opozycji dodają, że niewiele dał nawet program 500+.
  • Paragon fiskalny z jednego z  hoteli w Karpaczu – ktoś do rachunku dopisał „Dopłata do bachora 1* 165zł” Hotel przeprasza.
  • Od sierpnia zmiany w PIT. Prezydent podpisał ustawę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *